Aktualnie jesteś: Festiwal Teatralny „Mezalians”

Oddech – Życie

Spektakl Grupy Artystycznej bravo2art w ramach Festiwalu Teatralnego „Mezalians”

20/08/2016 {sobota} 18:00
Kamieniec Ząbkowicki, świetlica wiejska, ul. Skorolecka 10a

Wstęp wolny

Oddech – Życie
Fot. Natalia Solnic

Oddech – życie to próba zwrócenia uwagi na to, co w życiu najważniejsze. Nie przepisujemy gotowych recept. Stawiamy dużo pytań, na które każdy widz musi sobie sam odpowiedzieć. Zastanawiamy się, czy ludzie dzisiaj wiedzą tak naprawdę jak oddychać. Czym jest oddech? Czy istnieje życie bez oddechu? Tylko od Ciebie zależy, czy złapiesz oddech. A może wsiądziesz z nami do lokomotywy życia i wybierzesz nowy tor swojej podróży?

Grupa Artystyczna bravo2art powstała w 2011 roku we Wrocławiu. Połączyła nas chęć działania i kreatywno-artystyczna myśl. Każdy z nas jest inny i właśnie w tym nasza siła. Tworzymy i gramy spektakle, a w projektach artystycznych działamy z różnymi grupami społecznymi. Poznajemy ciekawych ludzi i kolekcjonujemy niesamowite momenty. Na scenie wykorzystujemy przede wszystkim dźwięk (często wydobywany niekonwencjonalnie) i ruch. Uwielbiamy zaskakiwać widzów, ale także siebie samych. Sztuka jest wszędzie, może mówić przez każdego człowieka i przez każdą (nawet najbardziej nieoczywistą) przestrzeń.

Scenariusz i reżyseria: Dominika Nestorowska
Elementy muzyczne: Małgorzata Mazij
Występują: Joanna Bożyk, Aleksandra Cząstka, Piotrek Danicki, Barbara Górnicka, Ania Kaśków, Dominik Lenda, Kasia Łukojko, Małgorzata Mazij, Grzegorz Musik, Paulina Stechnij, Marcelina Zając