Praca

Instytut Grotowskiego poszukuje osoby na stanowisko księgarz/księgarka

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgarni internetowej;
  • sprzedaż wydawnictw podczas wydarzeń w Instytucie Grotowskiego;
  • udział w targach książki;
  • dystrybucja wydawnictw Instytutu na terenie Polski;
  • kontakt z wydawcami i księgarniami;
  • stworzenie strategii komunikacyjno-dystrybucyjnej;
  • obsługa magazynu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgarni minimum 6 miesięcy;
  • znajomość rynku książki;
  • znajomość systemu sprzedaży, umiejętności raportowania, rozliczania;
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista;
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, kreatywność;
  • dyspozycyjność;
  • zainteresowanie kulturą i sztuką;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • pracę w prężnie działającej instytucji kultury;
  • warunki do rozwoju umiejętności i zdobycia bogatego doświadczenia.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać do 15 września na adres: praca@grotowski-institute.art.pl. Z wybranymi kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do 20 września.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Rynek-Ratusz 27, 50-101 Wrocław”.
Ochrona danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut im. Jerzego Grotowskiego z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rynek-Ratusz 27, 50-101 Wrocław. Z naszym inspektorem ochrony danych można kontaktować się: listownie (ul. Rynek-Ratusz 27, 50-101 Wrocław) lub mejlowo: rodo@grotowski-institute.art.pl.

Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie grotowski-institute.art.pl/ochrona-danych osobowych