O nas

Instytut Grotowskiego we Wrocławiu jest miejską instytucją kultury realizującą przedsięwzięcia artystyczne i badawcze, które odpowiadają na wyzwania postawione przez praktykę twórczą Jerzego Grotowskiego oraz dokumentują i upowszechniają wiedzę o jego dokonaniach.

W historycznej siedzibie Teatru Laboratorium w Przejściu Żelaźniczym we wrocławskim Rynku mieszczą się: Sala Teatru Laboratorium, Sala Kinowa, Archiwum Instytutu Grotowskiego oraz CaféTHEA. Studio Na Grobli działa od kwietnia 2010 roku przy ul. Na Grobli 30/32 w dawnej siedzibie Stowarzyszenia Wioślarskiego Wratislavia. Brzezinka, leśna baza Instytutu Grotowskiego, to wolnostojący budynek, znajdujący się nieopodal wsi Brzezinka koło Oleśnicy (40 km za Wrocławiem).

Czytaj więcej

Kontakt

Instytut im. Jerzego Grotowskiego
Rynek-Ratusz 27, 50–101 Wrocław
tel./faks 71 34 34 267
tel. 71 34 45 320
sekretariat@grotowski-institute.art.pl
Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–16:00.

NIP 896 000 55 49
REGON 001413508
Rejestr Instytucji Kultury (RIK) 27/99

Kontakt dla mediów

s.abramik@grotowski-institute.art.pl
Tel. +48 603 553 367

Miejsca

Sala Teatru Laboratorium, Archiwum, Sala Kinowa, Sekretariat, CaféTHEA
Przejście Żelaźnicze
Rynek-Ratusz 27, 50–101 Wrocław

Dział komunikacji, Dział organizacji, Księgowość i kadry
Rynek-Ratusz 11/12, 50-106 Wrocław

Studio Na Grobli
ul. Na Grobli 30/32, 50-421 Wrocław

Leśna baza Instytutu Grotowskiego
Brzezinka koło Oleśnicy (40 km za Wrocławiem)

Dane do przelewu

PKO BANK POLSKI
Adres banku: ul. Wita Stwosza 33/35
50-901 Wrocław

PLN
Numer konta: 05 1020 5226 0000 6902 0416 7540
IBAN: PL05 1020 5226 0000 6902 0416 7540
SWIFT: BPKOPLPW

EUR
IBAN: PL98 1020 5226 0000 6602 0416 7565
SWIFT: BPKOPLPW

Zespół

Dyrekcja

O nas

Monika Blige

Zastępca dyrektora ds. programowych monika@grotowski-institute.art.pl

Sekretariat / Rezerwacja i sprzedaż biletów

Archiwum

Dział komunikacji

O nas

Stanisław Abramik

Specjalista ds. PR 603 533 367 s.abramik@grotowski-institute.art.pl
O nas

Marta Kobylańska

Współpraca graficzna
O nas

Karolina Sołtys

Redaktor stron internetowych ksoltys@grotowski-institute.art.pl

Dział organizacji

O nas

Małgorzata Jabłońska

OUP, konferencje 737 451 466 m.jablonska@grotowski-institute.art.pl
O nas

Magdalena Mądra

Koordynatorka 693 927 324 magda@grotowski-institute.art.pl
O nas

Izabela Młynarz

BodyConstitution, wolontariat 609 808 455 iza@grotowski-institute.art.pl
O nas

Tobiasz Papuczys

CaféTHEA tobiasz@grotowski-institute.art.pl
O nas

Justyna Rodzińska-Nair

Warsztaty 665 503 111 justyna@grotowski-institute.art.pl
O nas

Ewelina Sochacka

Rezydencje 601 099 919 ewelina@grotowski-institute.art.pl

Dział wydawniczy

O nas

Mirosław Rusek

Icarus Publishing Enterprise icarus@grotowski-institute.art.pl
O nas

Sylwia Fiałkiewicz

Grotowski.net 669 003 757 fsylwia@grotowski-institute.art.pl

Gazeta Teatralna „Didaskalia”

O nas

Paulina Erdanowska-Błaszczak

Prenumerata paulina@grotowski-institute.art.pl

Dział techniczny

Księgowość i kadry

O nas

Sylwia Czernicka-Kobani

Główna księgowa sylwia@grotowski-institute.art.pl
O nas

Katarzyna Hołowiak

Księgowa kasia@grotowski-institute.art.pl
O nas

Joanna Sosińska

Kadry asia@grotowski-institute.art.pl