Bilety

Bilety można kupić:

  • online: za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.grotowski-institute.art.pl lub w wydarzeniu w zakładce „Kup bilet″ znajdującej się przy każdym biletowanym wydarzeniu
  • stacjonarnie: w Sekretariacie Instytutu (Rynek-Ratusz 27) czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–16:00 (płatność tylko gotówką)
  • bezpośrednio 30 minut przed wydarzeniem, w miejscu prezentacji

 

Rezerwacja

Rezerwacje biletów i informacje o zakupie biletów grupowych (powyżej 10 sztuk): sekretariat@grotowski-institute.art.pl, tel./faks 71 34 34 267, tel. 71 34 45 320

Prosimy o przestrzeganie uzgodnionego podczas dokonywania rezerwacji terminu odbioru biletów. Po jego upływie zarezerwowane bilety przeznaczane będą do ponownej sprzedaży.

 

Cennik

W Instytucie obowiązują ceny biletów na wydarzenia od 20 do 70 PLN.

W Instytucie obowiązują bilety:

  • normalne
  • ulgowe (uczniowie, studenci do 26 roku życia, nauczyciele, osoby powyżej 65 roku życia, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne, pod warunkiem posiadania dokumentu uprawniającego do zniżki oraz pracownicy instytucji kultury, pracownicy teatrów, przedstawicie festiwali teatralnych, wykładowcy szkół teatralnych i uniwersyteckich wydziałów teatrologicznych)

Na niektóre wydarzenia wstęp jest bezpłatny, możliwy pod warunkiem prawidłowego dokonania rezerwacji internetowej.

 

Spóźnieni widzowie

Instytut ma prawo odmówić wejścia na wydarzenie osobie spóźnionej. Jeżeli będzie taka możliwość, widz zostanie wpuszczony na wydarzenie w pierwszym dogodnym momencie. Decyzję w tej sprawie podejmuje osoba odpowiedzialna za opiekę nad widownią podczas danego wydarzenia.

Osobom spóźnionym, niewpuszczonym na widownię nie przysługuje zwrot pieniędzy za bilety.

 

Kontakt

sekretariat@grotowski-institute.art.pl

tel./faks 71 34 34 267, tel. 71 34 45 320

 

Więcej informacji w Regulaminie.